sobota, 27 czerwca 2015

4. Now our merge is eternal

Więź utworzona między psem a człowiekiem jest, moim zdaniem, jedną z piękniejszych, jaka istnieje. Psia miłość jest bezwarunkowa. Psa nie obchodzi to, jak wyglądasz i ile masz pieniędzy. Pies oczekuje tylko poświęcenia odrobiny czasu na opiekę i zabawę. Szkoda, że tak wielu ludzi decydując się na posiadanie tego zwierzaka tak często o tym zapominają...  Miałam okazję fotografować prześliczną i uroczą suczkę Sarę, która swoją drogą jest niesamowicie podobna do mojej Łapy - i z wyglądu, i z charakteru! Na początku sesja szła trochę opornie, Sara nie miała ochoty pozować. Ale jak w przypadku większości psów trzeba było dać jej trochę czasu na oswojenie się z miejscem i dalej wszystko szło już po naszej myśli.13 komentarzy:

 1. Jejciu jakie piękne zdjęcia :)
  Zdradź mi jakim sprzętem je wykonujesz i w jakim programie je przerabiasz ??
  Napisz do mnie na e-mail : kkaarrcciiaa17@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia i słodki piesek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcie zwierzęcia to jest sztuka. One nie zawsze chcą współpracować a tu proszę idealnie! :)

  Pozdrawiam i zapraszam: http://kosmetyczka-usmiechu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna suczka. W pełni się z Tobą zgodzę. Dla psa nie jest ważne jak się wygląda itp. Pies to najlepsze przyjaciel człowieka. Bardzo fajne zdjęcia. Cudowne rozmycia ;)
  Pozdrawiam ! http://paulinajphotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, tutaj Monika z bloga thisismydream-blog.blogspot.com . W konkursie, który organizowałam razem z Mają i Natalią zajęłaś 3 miejsce. Nagrodą m.in. jest post promujący na moim blogu. Podaj mi twój adres e-mail, to dodam Cię do autorów, żebyś mogła napisać post, a później podam ci datę kiedy masz go opublikować lub sama go opublikuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Psy to najlepsi przyjaciele człowieka :)
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. Każda więź zwierzę - człowiek jest piękna. Jest to coś, co naprawdę jest bezinteresowne i chyba dlatego zawsze łapie mnie to za serce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I znowu wspaniałe zdjęcia! <3 A przy okazji - trafiłaś, bo wybieram się do Krakowa ;) Nie wiem tylko jak będę stała z czasem, w każdym razie jeśli propozycja pozostaje aktualna to myślę, że zostaniemy w kontakcie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowna sunia, jak ja marzę o takim psiaku :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chcę twój obiektyw *o*
  Dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Robisz na prawdę śliczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń